BURS BAŞVURULARI BAŞLADI

Ekleme Tarih : 23 Eylül 2021 - Bu Haberi 1548 kişi okudu.Ekleyen: Dernekpazarı Vakfı
BURS BAŞVURULARI BAŞLADI

Vakfımızın 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı Üniversite Öğrencileri İçin Burs Başvuruları Başladı. Öğrencilerimizin www.onlineburs.com adresinden yapacağı başvuru ile değerlendirmeler yapılacaktır.

Vakfımızın 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı Üniversite Öğrencileri İçin Burs Başvuruları Başladı.

Öğrencilerimizin www.onlineburs.com adresinden yapacağı başvuru ile değerlendirmeler yapılacaktır.

 

Eskiden burs alan öğrenciler dahil herkes başvurusunu online olarak yapacaktır. Başvurda bulunmayan burs talep etmiyor anlamına gelmektedir ve geçen yıl burs alıyor olsa bile bu yıl değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuruların tamamı www.onlineburs.com adresinden yapılıp istenen belgeler de bu adres üzerinden yüklenecektir. Elden veya kargo ile gönderilen belgeler başvuru olarak değerlendirmeye alınmayacaktır. İlk defa başvuru yapanlar sitede "kayıt olun" butonundan ilerleyeceklerdir. Eski bursiyerler ise daha önce girdikleri e-mail ve şifreleri girerek devam edeceklerdir. Başvuruların bigisayar kullanılarak yapılması önerilmektedir, cep telefonu ile yapılan başvurularda bir takım problemlerle karşılaşılmaktadır. İrtibat kurmak için 0543 961 13 61 nolu telefonu arayabilirsiniz.Doldurulacak formda beyana güven esas olacaktır. Öğrencilerimizin kendileri ile alakalı doldurduğu bilgiler kendi köylerindeki bilirkişilerle de istişare edildikten sonra vakfın bütçesi ve ihtiyaç sahiperlinin de durumu gözönüne alınarak değerlendirmeler yapılacaktır. Öğrencilerle de mülakat yapılması planlanmakta olup bilahare kendilerine tarih bildirilecektir.

23 Eylül - 25 Ekim 2021 tarihleri arasında devam edecek olan başvurular değerlendirildikten sonra 8 ay boyunca aylık 150 lira olarak verilecek ve toplamda bir yıllık bursu tutarı 1200 lira olacaktır. İlk burs taksidinin  Kasım ayının ilk haftasında öğrencilerin hesaplarına aktarılması palnlanmaktadır. Sonraki ödemelerin de her ayın ilk cuması olması planlanıyor.

Bu yılki burs başvuruları detaylı bir şekilde incelenecektir. Lütfen ihtiyaç sahibi olmayanların başvurmaması önemle rica olunur.

Buradan internet sitemizdeki burs başvurusu yazılımı konusunda yoğun temposu içinde ciddi fedakarlık gösteren Vakıf Gönüllümüz Sayın Yasin İlhan'a teşekkürü bir borç biliriz.

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır..
Herhangi bir yorum yapılmadı, ilk yorumlayan siz olun!