Dernekpazarı Holo Köyleri Derneğinin Olağan Genel Kurulu 5 Aralık 2021 de

Ekleme Tarih : 08 Kasım 2021 - Bu Haberi 145 kişi okudu.Ekleyen: Fahri Düzenli
Dernekpazarı Holo Köyleri Derneğinin Olağan Genel Kurulu 5 Aralık 2021 de

Dernekpazarı Holo Köyleri Derneğinin 05.12.2021 tarihinde yapılacak olan Olağan Genel Kurul için Başkanlık yarışı gün be gün ısınıyor.  Konuşulanlar arasında sürpriz adayların çıkacağı söyleniyor. İlk olarak adaylığını açıklayan Taşçılar Yığımlı dan  Abdülkadir HAYKIR ile yaptığımız görüşmede kendisinin başkan adaylığını açıkladığını söyledi. Bu nedenle kendisini tebrik ediyorum.

                       ABDULKADİR HAYKIR’I TEBRİK EDİYORUM.

                                                  Fahri Düzenli

Yaşamım boyunca( gerek öğrenciliğimde gerekse sivil yaşamımda Dernek kuruluşlarında görev yaptım.  Topluma hizmet, sosyal oluşumlarla götürüldüğünde daha çok başarı elde edilir. Ancak bu hizmetlerin yürütülmesi çok yorucu olduğu kadarda, sorumluluk altına girmeyi gerektirir. İstanbul Batı yakasında kurulan (DKV) Dernekpazarı Kültür ve Dayanışma Vakfı nın ağır sorumluluğunu paylaşıp hafifletmek için, Anadolu Yakasında da Kurulan HOLO KÖYLERİ DERNEĞİ büyük hizmetler verdi. Aynı heyecan ve aynı hızla Hizmet sunmaya devam etmek için Aralık ayında yenilenecek bir yönetim için Genel Kurula hazırlıkları devam ediyor. Yukarıda da belirttiğim gibi zorunlu ve özel işlerinizin yanında Dernek faaliyetlerini yürütmek için de zaman ayırmak zorundasınız. Büyük bir özveriyi gerektirir.

İşte Dernekpazarı Holo Köyleri Derneğinin 05.12.2021 tarihinde yapılacak olan Olağan Genel Kurul için Başkanlık yarışı gün be gün ısınıyor.  Konuşulanlar arasında sürpriz adayların çıkacağı söyleniyor. İlk olarak adaylığını açıklayan Taşçılar Yığımlı dan  Abdülkadir HAYKIR ile yaptığımız görüşmede Kendisinin başkan adaylığını açıkladığını söyledi. Bu nedenle kendisini tebrik ediyorum.

Çıkacak başka adayların da oluşuna sevindim. Hepsine aynı mesafede olduğumu ve  gönüllü çıkacak adaylara başarı dilerken onları da tebrik ettiğimi belirtmeliyim.
Abdulkadir HAYKIR,  Dernekpazarı Holo Köyleri Derneğini layık olduğu seviyelere çıkarmak için güzel projeleri olduğunu belirterek Genel Kurula katılacak olan dernek üyelerini  projeleri hakkında bilgilendirdiğini söyleyerek ayni zamanda  üye ziyaretlerine devam edeceğini ileri sürdü. Bende Dernekpazarı  Sevdalısı ve  yerel basın muhabiri olarak,  Dernekpazarı Holo Köyleri Derneğinin Başkan Adayları ve ekiplerine başarılar dilerim.
 

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır..
Herhangi bir yorum yapılmadı, ilk yorumlayan siz olun!