Yeni Dönem Yeni Görev...

Cihangir AYYILDIZ
Cihangir AYYILDIZ 11 Aralık 2015 - Bu Makeleyi 1594 kişi okudu.

Öncelikle kendimi tanıtarak başlamak isterim. 1983  yılında doğdum.  Trabzon Dernekpazarı Günebakan köyündenim. İlk ve orta öğrenimimi İstanbul’da, üniversite eğitimimi Süleyman Demirel Üniversitesi’nde Bilgisayar Programlama bölümünde tamamladım. 2003 yılından beri şirketlere , bilgisayar ve bilişim sistemleri konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyim.

    Bu zamana kadar yapılan organizasyonlarına katılmaya özen gösterdiğim Dernekpazarı Köyleri Kültür ve Dayanışma Vakfı’nın, yaklaşık bir(1) yıldır bünyesine katılmış bulunmaktayım. 5 aralık 2015 tarihinde Dernekpazarı Vakfı Genel Kurul seçiminde de ‘asil üye’ olarak vakfımızın  faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere seçildim.

    Vakfımızın asıl amacı yöremizdeki ihtiyacı olan  örgencilerimize burs sağlayarak eğitimlerine katkıda bulunup onları toplum içerisinde bir kademe daha ileriye taşımaktır. Bu amaç doğrultusunda, benim bu oluşuma dahil olmamı sağlayan başta  Sn. Mustafa Güveli’ye  ve bu oluşum içerisindeki diğer bütün üyelere teşekkür ederim.

    Vakfımızın  düzenlemiş olduğu faaliyetlere katılım sağlayarak, öğrencilerimizin eğitimine yapmış olduğunuz katkılardan dolayı kendi adıma  siz değerli yöre halkımıza da teşekkürü borç bilirim.  

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır..
Herhangi bir yorum yapılmadı, ilk yorumlayan siz olun!